Zlatý přívěsek písmeno K LLV03-GP002-K
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
6 627 Kč
–15 %
Zlatý unisex řetízek typu Anker LLV31-GCH017
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 632 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
6 464 Kč
–15 %
Zlatý řetízek typu Singapur, plný LLV31-GCH019
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 494 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
5 718 Kč
–15 %
Zlatý plný unisex řetízek Pancer LLV31-GCH054
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 860 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
9 422 Kč
–15 %
LLV31-GCH016Y/36
SALECODE:LILI5:5:%
10 623 Kč
–20 %
Zlatý plný řetízek typu Fox LLV31-GCH002
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 498 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
6 984 Kč
–15 %
Zlatý plný řetízek typu Cube LLV31-GCH014
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 936 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
SALECODE:LILI5:5:%
13 158 Kč
–20 %
Celozlatý řetízek Figaro LLV31-GCH021Y
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
10 526 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Lehký přívěsek z 14kt zlata ve tvaru K. Symbolika písmene se hodí pro každou dámu, ale i muže. Krásný dárek pro Vaše blízké, který potěší při každé příležitosti. Barvu můžete objednat dle Vašeho vkusu.
Jen zvolte variantu, která se Vám líbí nejvíc.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky písmenka |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá, Růžová, Žlutá |
| Motiv: | Písmenka |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Dětské, Dívčí, Unisex |
| Orientační hmotnost: | 0,45 - 0,65 g |
| Výška s očkem: | 15 mm |
| Tloušťka: | 1 mm |
| Vnitřní rozměry očka (š x v): | 3 mm x 5 mm |
| Šířka: | 7 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
3 573 Kč
–10 %
LLV03-GP002YE
SALECODE:LILI5:5:%
3 638 Kč
–10 %
LLV03-GP002YZ
SALECODE:LILI5:5:%
3 573 Kč
–10 %
LLV03-GP002YA
SALECODE:LILI5:5:%
3 639 Kč
–10 %
LLV03-GP002YT
SALECODE:LILI5:5:%
3 638 Kč
–10 %
LLV03-GP002YS
SALECODE:LILI5:5:%
3 638 Kč
–10 %
LLV03-GP002YN
SALECODE:LILI5:5:%
3 574 Kč
–10 %
LLV03-GP002YL
SALECODE:LILI5:5:%
3 639 Kč
–10 %
LLV03-GP002YY
SALECODE:LILI5:5:%
3 638 Kč
–10 %
LLV03-GP002YR
SALECODE:LILI5:5:%
3 639 Kč
–10 %
LLV03-GP002YM
SALECODE:LILI5:5:%
3 639 Kč
–10 %
LLV03-GP002YP
SALECODE:LILI5:5:%
3 574 Kč
–10 %
LLV03-GP002YJ
SALECODE:LILI5:5:%
3 574 Kč
–10 %
LLV03-GP002YD
Hodnocení produktu
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
5
JM
Josef Merta
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2024
Krásný přívěsek. Kvalita
TV
Tým Lillian Vassago
(Administrátor)
23.12.2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení šperku. Velmi si Vašeho názoru vážíme a těší nás Vaše spokojenost s našimi šperky a službami! Budeme se těšit na Vaši další návštěvu našeho eshopu. Tým Lillian Vassago ♥
5
EP
Eva Premauerová
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2023
Moc se mi líbí, koupila jsem vnukovi k patnáctinám. Příští měsíc mu u Vás koupím i řetízek, už mám vybraný.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)