Zlatý přívěsek srdce se zirkony LLV11-GP010Y
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Jemný přívěsek ve tvaru srdce ve žlutém 14kt zlatě. Srdce je z poloviny posázené zářivými zirkony a zbytek povrchu je hladký ve vysokém lesku. Přívěsek můžete kombinovat s jemným řetízkem ze žlutého zlata. Udělejte občas něco netradičně a vyznejte lásku beze slov.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky srdce |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 0,67 g |
| Výška s očkem: | 18 mm |
| Výška bez očka: | 13 mm |
| Šířka: | 14 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:LILI5:5:%
4 484 Kč
–10 %
LLV11-GP010W
SALECODE:LILI5:5:%
8 707 Kč
–15 %
LLV98-GP064W
SALECODE:LILI5:5:%
9 033 Kč
–15 %
LLV66-GP160W
SALECODE:LILI5:5:%
6 888 Kč
–15 %
LLV98-GP076YW
SALECODE:LILI5:5:%
7 343 Kč
–15 %
LLV11-GP031W
SALECODE:LILI5:5:%
8 513 Kč
–15 %
LLV98-GP063Y
SALECODE:LILI5:5:%
8 643 Kč
–15 %
LLV98-GP063W
SALECODE:LILI5:5:%
6 498 Kč
–15 %
LLV98-GP071Y
SALECODE:LILI5:5:%
8 903 Kč
–15 %
LLV98-GP066Y
SALECODE:LILI5:5:%
7 537 Kč
–15 %
LLV66-GP152W
SALECODE:LILI5:5:%
4 159 Kč
–10 %
LLV66-GP158W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)