Zlatý přívěsek znamení Štír LLV37-GP014-Štír
Související produkty
Detailní popis produktu
Tento symbolický přívěsek ze žlutého 14kt zlata jistě potěší každého, kdo se narodil ve znamení Štíra. Přívěsek má tvar pergamenu, na kterém je gravírem znázorněno znamení Štíra. Povrch přívěsku je hladký ve vysokém lesku, a vyobrazení znamení je v kombinaci matné a lesklé povrchové úpravy. Tímto přívěskem jistě potěšíte své blízké a zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři.
Štír, 24. 10. až 22. 11.
Štíři jsou pod vládou vodního živlu a vody jejich duše jsou hluboké. Na první pohled působí pasivně a nenápadně, ale skrývají v sobě dost energie. Štíři mají silně vyvinutou intuici, přísný úsudek a vrozený psychologický talent.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Znamení zvěrokruhu |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk, Mat |
| Znamení zvěrokruhu: | Štír |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Dětské, Dívčí, Unisex |
| Orientační hmotnost: | 0,40 g |
| Výška s očkem: | 19 mm |
| Výška bez očka: | 15 mm |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)