Zlatý náhrdelník s onyxy, čtyřlístky LLV31-GN041
Detailní popis produktu
Originální zlatý náhrdelník zaujme nejen svou krásou, ale také symbolikou. Řetízek, který tvoří jemná očka, je vyrobený ze 14kt zlata. Na pěti místech ho zdobí pevně uchycené symboly čtyřlístku v lunetovém osazení, vyrobené ze syntetického onyxu. Kombinace žlutého zlata a černých kamenů je velmi elegantní.
Čtyřlístek je považován za symbol štěstí a dobré energie, přináší prosperitu. Vneste do své šperkovnice trochu symboliky a originality!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Délka náhrdelníku: | 42,5 cm + 3 cm, 43 cm + 3 cm |
| Motiv: | Čtyřlístek |
| Druh kamene: | Onyx (syntetický) |
| Tvar kamene: | Jiné |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 2,72 g |
| Rozměry jednoho přívěsku (š x d x v): | 8,3 mm x 8,3 mm x 1,5 mm |
| Rozměry jednoho kamene (š x d): | 6,8 mm x 6,8 mm |
| Šířka řetízku: | 1,2 mm - 1,4 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)