Zlatý piercing labreta mořský koník se zirkony LLV92-GPI122LB
Detailní popis produktu
Představujeme Vám okouzlující šperk, který zaujme hravým motivem i jiskřivým třpytem! Zlatý piercing typu labreta ve tvaru mořského koníka zdobí čiré zirkony, které krásně kopírují jeho elegantní siluetu a dodávají šperku zářivý a luxusní vzhled. Jemně propracovaný design působí originálně, něžně a vnese do Vašeho stylu nádech mořské lehkosti i výjimečnosti.
Piercing typu labreta je vyrobený ze žlutého 14kt zlata a doplněný vnitřním závitem, který zajistí pohodlné a bezpečné nošení. Skvěle se hodí do ucha i nosu – všude tam, kde chcete svůj styl doplnit originálním šperkem s jemným leskem a nápaditým motivem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlatý piercing labreta |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka tyčinky: | 7 mm |
| Motiv: | Zvířata |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění: | Ucho, Nos |
| Orientační hmotnost: | 0,55 g |
| Tloušťka tyčinky: | 1 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x d x v): | 4,6 mm x 12,6 mm x 1,5 mm |
| Průměr jednoho zirkonu: | 1,3 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)